KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9581055

nr 958 1055

Egron Lundgren

(1815-1875), Sverige

Blandteknik, Egron Lundgren (1815-1875), barn, signerad EL, motivet: 19x13

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 april 2015
kl 19:41:21

23/4 11:02:14 1      Vinnande bud
24/4 19:26:26 1      justering av budtak

  • Klassiska
  • 27 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Egron Lundgren

Läs mer om Egron Lundgren
All världens barn (Lisa Larson)